Proktolog – Warszawa

Proktolog – Warszawa

  • Porady i leczenie w przypadku hemoroidów, szczelin, ropni i przetok okołoodbytniczych
  • Porady w przypadku problemów z trzymaniem gazów i stolca

Hemoroidy to najczęstsza przyczyna zgłaszania się do proktologa !!!

Guzki krwawnicze, potocznie hemoroidy, ma każdy z nas. Wyglądają jak poduszeczki wypełnione krwią i pełnią niezwykle ważną funkcję. Uszczelniają kanał odbytu, a wraz z mięśniami zwieraczami pozwalają panować nad oddawaniem stolca i gazów.

Warszawa. Proktolog, który doskonale zna potrzeby pacjentów

Długa praktyka lekarska, do tego w zróżnicowanych placówkach, pozwoliła mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia, zwłaszcza chirurgicznego. Dzięki temu, jako proktolog mogę dokładnie przeprowadzić wywiad z pacjentem, zdiagnozować jego problem i przeprowadzić skuteczny, szybki zabieg. Nie musisz w nieskończoność czekać w kolejce – wystarczy umówić się ze mną na wizytę. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa lub okolice, z pewnością nie będziesz miał problemu z dojazdem!

Leczenie hemoroidów

Do najpopularniejszych problemów pacjentów z pewnością należy leczenie hemoroidów. Sprzyja im siedzący tryb życia oraz brak aktywności fizycznej – bolączki XXI wieku. Przez to, dochodzi do zaburzeń ciśnienia w układzie żylnym w okolicy odbytu. Ważne jest również dieta bogata w błonnik, czyli:

  • warzywa,
  • owoce,
  • grube kasze,
  • pieczywo ziarniste

Proktolog potrzebny od zaraz!

Czym zajmuje się proktolog? Profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób, które są związane z ostatnim odcinkiem przewodu pokarmowego, czyli z:

  • jelitem grubym,
  • odbytnicą,
  • kanałem odbytu,
  • odbytem.

W moim gabinecie przyjmuję pacjentów, którzy skarzą się właśnie na tego typu dolegliwości. Ich leczenie, zwłaszcza odkładane w czasie bywa uciążliwe i problematyczne. Tym bardziej warto zadbać o to, aby podjąć się go, jak najszybciej. W tym celu wystarczy, że umówisz się na wizytę w moim gabinecie, który znajduje się w Warszawie.

Problemy z hemoroidami są szczególnie uciążliwe dla moich pacjentów. Powodują swędzenie i pieczenie – często tak intensywne, że niemal uniemożliwiające codzienne funkcjonowanie. Pamiętaj jednak, że proktolog może przystąpić do ich leczenia zaraz po zdiagnozowaniu problemu. Nie czekaj dłużej – zadbaj już dziś o swoje zdrowie.

W moim gabinecie umożliwiam pacjentom fachowe porady medyczne (również te dotyczące problemów z trzymaniem gazów oraz stolca), a także leczenie (hemoroidów, szczelin, ropni i przetok okołoodbytniczych). Mój gabinet jest również otwarty dla wszystkich osób, cierpiących z powodów powikłań choroby hemoroidalnej.